Четирима млади мъже бяха заловени като заподозрени в кражба

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
10:24 / 28.03.2013
1081
Четирима млади мъже от Брезово бяха заловени като заподозрени в кражба на стойност около 1000 лева. Вчера в РУП-Раковски е бил получен сигнал от 52-годишен жител на Раковски, че в периода 23-27 март след разрушаване на прегради от наследствената му къща в Брезово са били откраднати 3 електромотора, 20 метра четирижилен кабел, нагревател за парно, медна пръскачка и метални инструменти. 

В хода на проверката е станало ясно, че кражбата е дело на С.Т. /28 г./, Б.С. /25 г./, М.С. /24 г./ и Й.А. /25 г./. Те са задържани в ареста за 24 часа.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Иван Русинов, който гълташе кренвирши в "България търси талант", ...
Мария от пловдивското село Войсил отглежда 200 овце, има 4 деца и...
Млад пожарникар от Пловдивско: Много от децата казват, че искат д...
Свободен вход и специална програма за 6 май в Музея на авиацията
Община Пазарджик започна почистване от крайпътна растителност по ...
Деца и родители месиха ритуални пити в пловдивско село


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).