66-годишен водач навлезе в насрещното и се вряза в товарен автомобил

1385

На 22 декември около 13.10 ч. на пътя Смолян - Девин, в местността "Беденски бани", лек автомобил "Фолксваген Голф", управляван от Д.Д. /66-годишен/ от с. Буйново, на ляв завой навлиза в насрещната лента за движение и се удря в движещия се там товарен автомобил "Пежо Боксер". Ранен е пътуващият на предната дясна седалка в лекия автомобил 70-годишен мъж от с. Буйново - със счупени 7 ребра и наранявания на белия дроб.

Пострадалият е изваден от катастрофиралия автомобил от екип на РУ "Пожарна безопасност и спасяване" - Девин. Настанен е за лечение в МБАЛ - Смолян без опасност за живота. Водачът и пътникът са използвали обезопасителни колани.

Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група на РУП - Девин. Причините за възникване на произшествието се изясняват. По случая е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Калековец скърби за 41-годишния Божил, починал след инцидент
Бизнесмен: Дано господ вразуми игумена на Бачковския манастир!
Питейната вода в Дедово е годна за пиене
Авария парализира Кричим в разгара на "Фестивала на ягодата"
Фестивалът на ягодата в Кричим започна
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).