170 деца зарадва Дядо Коледа в авиобаза Граф Игнатиево

1315

Авиобаза Граф Игнатиево посрещна и зарадва с атрактивно Коледно тържество децата на военнослужещите и гражданските лица от базата, децата на загиналите при изпълнение на служебния си дълг военнослужещи от поделението и деца, лишени от родителски грижи от два дома в с. Зелениково и "Олга Скобелева" - гр. Пловдив днес. Ежегодно от събраните парични средства в авиобазата се подпомагат децата на колеги, загинали при изпълнение на служебния си дълг. В тази благотворителната инициатива тази година се присъедини и фондация "Български ВВС". За шеста поредна година авиобазата подава ръка и на деца от домове за сираци, които отново  посрещнаха Дядо Коледа със самолет МиГ-29 на пистата.
Програмата за децата включва представление "Страната Мечтания" с режисьор Сашо Петков и с участието на актьори от Младежки експериментален театър "Апарт", много забавни игри и лакомства за малчуганите.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Авария парализира Кричим в разгара на "Фестивала на ягодата"
Фестивалът на ягодата в Кричим започна
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...
Българка от Пловдивско пренаписа историята във Великобритания
Закусвалня горя в Асеновград
Емил Кабаиванов: Увеличаваме цените на извънредния труд и нощните...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).