Зрителите върнаха пловдивския Майкъл Джексън в "Гласът на България"

18492
23

Един от прогонените участници от "Гласът на България“ - Александър Георгиев, се върна на бял кон в музикалното шоу. Талантът отпадна от отбора на Графа точно преди полуфиналите, но получи втори шанс да се бори за победата и за приза от 50 000 лева и влиза директно в битката още сега на концерта на живо.  

Алекс, който си извоюва прозвището "българския Майкъл Джексън“ със специфичния си тембър, се озова обратно в играта благодарение на зрителския вот. За първи път в историята на музикалното риалити публиката получи правото да спаси един от отпадналите участници по време на нокаутите. "Чувството е неописуемо. Благодаря ви!“, каза Алекс.

Освен с талант, Алекс спечели симпатиите на аудиторията с естественото си поведение. Младежът, който е роден в Пловдив, от години живее със семейството си в Англия. Дълго тренирал футбол на Острова, но любовта му към музиката надделяла.

За подкрепата на зрителите на сцената на шоуто на живо тази вечер пеят Илин Папазян (номер за гласуване 17643), Елена Сиракова (номер за гласуване 17644), Свет Георгиев (номер за гласуване 17645) от отбора на Михаела Филева; Керана (номер за гласуване 17646), Христо Василев (номер за гласуване 17647), Кристина Дончева (номер за гласуване 17648) от отбора на Камелия; Александър Славчев (номер за гласуване 17649), Иван Лазаров (номер за гласуване 17650),

Йоана Сашова (номер за гласуване 17651), Алекс Георгиев (номер за гласуване 17652) от отбора на Графа, и Пламен Бонев (номер за гласуване 17640), Калина Велковска (номер за гласуване 17641), Георги Шопов (номер за гласуване 17642) от отбора на двукратния победител Иван Лечев.

Виж коментарите (23)
Още новини от Новини от Пловдив:
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).