Здраво стъпват на врата на столипиновските търговци

2208
4

По 2-3 на седмица ще станат съвместните проверки на РИОКОЗ и ДВСК в „Столипиново" за нерегламентирана търговия на храни. Това заяви директорът на Регионалната инспекция по контрол и опазване на общественото здраве д-р Ваня Танчева. Тя припомни резултатите от акцията в ромския квартал миналата седмица. Тогава са проверени 5 обекта, съставени са 5 акта и са издадени 2 заповеди за спиране на дейността.

Ще бъде направен график за тематична насоченост на проверките, като се предвижда те да обхванат цялата област, включително цехове за производство.

 



Източник: Дарик
Виж коментарите (4)
Още новини от Новини от Пловдив:
Гуми пушат в Пловдив: Стартира уникално шоу
Ексхибиционист изплаши жена в автобус в Пловдив
Камера засне безумие в кръгово кръстовище
Братът на пловдивски общински съветник ще строи жилища върху парк...
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).