Задържаха пловдивчанин, шофирал колата си почерпен
Пиян пловдивчанин се озова в полицейския арест вчера. Около 22.00 часа на бул. "Кукленско шосе" в областния град автопатрул на група "Сигма" извършил проверка на лек автомобил "Мерцедес".
Колата управлявал 50-годишният Н.Т, чиято алкохолна проба отчела 1,62 промила. Нарушителят е отведен за 24 часа в Първо РУ, образувано е бързо производство.