Ясна е съдбата на пияния шофьор, станал за резил пред жена си и детето

22478
1

Половин година без книжка и глоба от хиляда лева - такова ще е наказанието на шофьора, номерата на чийто автомобил днес сутринта бяха свалени пред погледите на журналисти. Това обясниха за читателите на Plovdiv24.bg от пресцентъра на ОД МВР Пловдив. Алкохолната проба на мъжа е 1.06 промила.

Свалянето стана около 10.00 часа на бул. "Цариградско шосе" в града под тепетата, където се проведе полицейска акция по метода на широкообхватния контрол. 

"Снощи пих малко. Беше към 1.00 часа. Дрегерът показа малко над 1 промил", заяви пред камерата на медията ни шофьорът, който бе хванат пиян зад волана.

На задната седалка по време на проверката бяха жената и детето на мъжа.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Лекари от Пловдив лекуват рак и камъни в жлъчката през устата
Драмата в Пловдив сред големите победители на "Аскеер" 2026
Защо да плащаш наем, когато можеш да инвестираш в собствен актив?...
Големи промени в движението в Пловдив
Нов вид наглост е регистриран в Пловдив - местим саксията
Само 2 евро: Пловдивчанка твърди, че такива цени няма никъде друг...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).