Възстановява се работата на светофара при Митница Пловдив

2185
2

На 18.08.2017 г. от 09:30 часа ще бъде възстановена работата на светофарната уредба при Митница Пловдив. Това информират от Общинско предприятие "Организация и контрол на транспорта (ОП "ОКТ"). Специалистите са на мнение, че след направения ремонт на съоръжението и извършеното обновяване на пътната маркировка и вертикалната сигнализация, са постигнати условията за осигуряване на безопасност.

За цитираната светофарна уредба бяха получени сигнали от граждани и юридически лица. Проблемите произтичаха от неправомерното спиране на камиони в обхвата на кръстовището. Вече са монтирани допълнителни секции на конзоли над пътното платно, които да осигуряват по-добра видимост, уточняват от ОП "ОКТ". За предприетите действия са информирани компетентните органи с цел безпроблемното възстановяване на работата на светофарната уредба.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: