Вандали потрошиха подлеза от северната страна на Тунела

5283
2

Вандали потрошиха подлеза от северната страна на Тунела, информира читател на Plovdiv24.bg: Всяка сутрин на път за работното си място преминавам през подлеза от северната страна на Тунела. След извършения ремонт преди време подлезът изглеждаше прилично, единствено при дъжд протичаше в източната част при фугата между двете бетонови конструкции. За съжаление вандали системно рушат подлеза през нощта. Стъклата на витрините и гипсокартонът са изпочупени. Всяка седмица откривам нови щети. Личат следите от обувките на злосторниците. Рушенето на подлеза трябва да спре, а вандалите - да заплатят за възстановяване на щетите. Ако имаше, видеонаблюдение със сигурност нямаше да е така.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: