ВМРО ще раздаде 1000 български знамена
За втора поредна година студентската организация на ВМРО продължава своята инициатива "Развей българското знаме !".
Тази година първоначалният замисъл ще се промени, тъй като хората ще получат знамената в централата на ВМРО. От 1 до 5 от 10 до 18 часа в централата на пловдивчани ще бъдат раздадени 1000 знамена. За осъществяването на идеята получихме подкрепата на кмета на район "Тракия" Славчо Атанасов. Целта е на, когато отбележим Деня на Пловдив и Съединението на България на 6 септември повече български домове да развеят националния трибагреник, съобщи за Plovdiv24.com Ирина Димитрова, председател на организацията.