В грешната лента след кръстовище - заради нахалство и незнание

27092
16

"Здравейте! Ежедневно попадам на едни и същи ситуации с неправилно влизане в лента. Пиша до Вас, защото вашите новини ги четат много хора, а и сте професионалисти". Така читател на Plovdiv24.bg започва сигнала си до медията ни.

И обяснява:

"Както знаете, редовно има хора, които след кръстовище влизат в грешна лента - понякога причината е неясна маркировка, понякога и нахалство, но и незнание. Общината реши да направи няколко кръстовища с ленти в кръстовището, за да не стават конфликтни ситуации, но май има нужда от още такива.

Давам ви 2 примера, в които попадам всеки ден - единият е по бул. "Източен" в посока Асеновград на кръстовището с "Княгиня Мария Луиза" и вторият е на бул. "Цар Борис Трети Обединител" в посока отново Асеновград.

Предоставям ви импровизирани снимки със ситуациите и моля ви публикувайте кой е правилният вариант, за да го видят повече хора и дано се научат, а дано и общината най-после се сети да направят ориентирани и хубави кръстовища. Лека работа".

Виж коментарите (16)
Още новини от Новини от Пловдив:
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).