В "Тракия" празнуваха с настроение и с изпълненията на "Биг Бенд Пловдив"

3757

Празничен концерт на "Биг Бенд Пловдив" събра снощи стотици тракийци в новия парк "2019" на бул. "Освобождение". Оркестърът с диригент Николай Гешев гостува в най-младия пловдивски район по покана на кмета на "Тракия" Костадин Димитров. Той поздрави гражданите и заяви, че поводът за празника е троен - 135-ата годишнина от Съединението на България, Денят на Пловдив и великолепната музика на "Биг Бенд Пловдив".

Диригентът Николай Гешев от своя подчерта факта, че музикантите с удоволствие гостуват в "Тракия" и подчерта дългосрочното и ползотворно сътрудничество с районната администрация в лицето на кмета Костадин Димитров.

На откритата сцена в парк "2019" се представиха младите таланти от "Арт Войс Център" Ивайла Терзиева и Тодор Борисов. Публиката се наслади и на прекрасните изпълнения на певицата Едит Унджиян.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин, останал без дом след пожар, има нужда от помощта на...
Разбит участък на АМ "Тракия" до Пловдив пука гуми и плаши шофьор...
Пловдивският апелативен съд пусна под гаранция от по 50 000 евро ...
Читател до Plovdiv24.bg: Опасен светофар в "Тракия" не работи от ...
100 евро от София и 15 евро от "Тримонциум" ще струва трансферът ...
Община Пловдив пуска обществена поръчка за обзавеждане на детска ...


Виж още: