В "Кауфланд" ни продават пакетирана храна с гадинки вътре!

18188
26

Читател на Plovdiv24.bg се обърна към нас, за да ни разкаже за възмущението и отвращението, които е изпитал, когато е посегнал да си купи ориз от "Кауфланд" в "Южен". "В неделя бях да пазарувам храна както винаги. Но още на първия щанд, когато посегнах да купя ориз, забелязах, че той е пълен с насекоми.
Отвратих се и не посмях да продължа пазаруването, излязох веднага. Няма как да се доверя вече на този магазин, след като допуска подобна храна, макар и пакетирана, да се продава вътре. Само мога да си представя качеството на останалите неща, които се продават в "Кауфланд", завършва разказа си нашият читател.

Виж коментарите (26)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: