Утре решават проблема на студентите от Юридическия факултет на ПУ
Проблемът със студентите от Юридическия факултет на ПУ ще бъде разгледан на факултетен съвет утре. Това оповестиха от пресслужбата на учебното заведение. По думите им броят на студентите не е 50, а по-малък и не им е отказана среща. Дори утре ще има факултетен съвет, за да се коментира казусът.
Припомняме, че по-рано днес студенти се свързаха с редакцията на Plovdiv24.bg, за да алармират, че от ПУ "Паисий Хилендарски" не им позволяват да запишат учебната година, тъй като имат невзет изпит от по-предна година. Какво ще е бъдещето им ще се разбере утре!