Утре отварят офертите от конкурса за обслужване на градския транспорт в Пловдив

803

Утре ще бъдат отворени офертите на фирмите, участващи в конкурса за обслужване на линии от общинската транспортна схема на Община Пловдив. Това са обслужваните досега от “Градски транспорт” линии 4, 9, 10, 11, 12, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 36, 99, 113. Кандидатите са петима: общинската фирма "Градски транспорт" и частните “Автофактор”, “Никан лайн”, “Мери транс” и “Хеброс бус”. Линиите са групирани в 4 групи от по 4 линии.
Конкурсът започва утре в 10.30 ч. в Заседателна зала. Председател на конкурсната комисия е зам.-кметът Атанас Славов.
За да се осигури прозрачност, участниците и журналисти ще бъдат поканени при отваряне на офертите веднага, съобщиха от общината.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
ГДБОП задържа двама мъже за сексуална злоупотреба с деца в интерн...
Костадин Димитров представи икономическите козове на Пловдив пред...
Не освободиха предсрочно от затвора Петър Маринашки
В центъра на Пловдив вече има нов напълно безплатен паркинг
Официално потвърдиха уволнението на началник в общинско предприят...
НСИ съобщи средната работна заплата в Пловдив и областта


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).