Ученици заеха местата на преподавателите в Математическата гимназия

1423
1

В делови, но и изпълнен с много настроение тон преминава днешният ден на ученическото самоуправление в ОМГ "Акад. Кирил Попов" в Пловдив, съобщи специално за Plovdiv24.bg единадесетокласничката, изпълняваща ролята на секретарка на учебното заведение. Директор е Стефани Тончаклиева от 12 клас. Учениците, заели местата на своите преподаватели и на административния персонал, са поели задълженията си с нужната сериозност и работата тече гладко и по план. Денят на ученическото самоуправление се провежда в гимназията за шеста поредна година.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: