Ученички се млатиха в най-оживения парк в Пловдив

5843
2

Възмутен читател на Plovdiv24.bg ни сигнализира за спречкване между две момичета в централната част на Пловдив преди два дни. По думите му разправията между девойките е била насърчавана от други младежи. 

От изпратените ни снимки виждаме, че в краката на момичетата има запален фойерверк.

Публикуваме сигнала без редакторска намеса:

"Грозно! Момичета на тийнейджърска възраст се дърпат и скубят в централна част на Пловдив.

Публикувани са снимков- и видеоматериал в социалните мрежи, на които се вижда как голяма тълпа тийнейджъри окуражават двете момичета да продължат с насилието една към друга.

Деянието се развива в Цар Симеоновата градина в 17:00 часа, като преминават минувачи и гости на града".

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
БСП Пловдив за презастрояването: Празните апартаменти показват, ч...
Отвориха голямата детска площадка в Цар Симеоновата градина след ...
Новият директор на УМБАЛ "Пловдив": Ще помоля за търпение, надява...
Освободиха ръководството на УМБАЛ "Пловдив"
Ексклузивно: Венелин Найденов е новият директор на НАП Пловдив
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив


Виж още: