УМБАЛ "Св. Георги" получи 68 дка, ще се разширява
УМБАЛ "Свети Георги" получи терени за разширение на базата си на бул. "Пещерско шосе". На заседанието си днес Министерският съвет реши да апортира четири държавни имота с обща площ 68 декара. Апортът ще даде възможност за разширение на сградния фонд на болницата чрез реализиране на ново строителство. УМБАЛ "Свети Георги" е лечебно заведение със 100% държавно участие в капитала.