Този човек се изгаври с двама полицаи по всички възможни параграфи

20585
4

Апелативният съд в Пловдив днес гледа поредното интересно дело, предаде репортер на Plovdiv24.bg. То е образувано по протест на Пловдивска окръжна прокуратура срещу присъда на Окръжен съд, с която М. Ш. е осъден за пет престъпления, като му е наложено едно общо най-тежко наказание от 2 години условно лишаване от свобода с 4 години изпитателен срок.

На 7.08.2018 г. в с. Мулдава той попречил на двама полицейски инспектори да изпълнят задълженията си, като не е спрял, за да бъде тестван за алкохол, а избягал, като им предложил подкуп от 50 лева, освен това е управлявал МПС след употреба на алкохол, причинил телесна повреда на полицай, като предприел завой на ляво и го ударил с автомобила си, а в дома му са открити боеприпаси без надлежно разрешение. Решението на магистратите ще стане ясно в близките дни.

Виж коментарите (4)
Още новини от Новини от Пловдив:
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).