Тераси-убийци по обновения бул. "Васил Априлов"

Тераси-убийци дебнат пловдивчани край обновения бул. "Васил Априлов". За опасността алармира читател на Plovdiv24.bg. Мястото е до сладкарница "Фенси".

"Минавайки със семейството си по новия тротоар на булеварда, случайно погледнах нагоре", пише до редакцията пловдивчанин. Гледката го шокирала:
"От едната тераса висяха железа и парчета мазилка. Питам - кой трябва да обърне внимание на рушащите се сгради в града, който ще е Европейска столица на културата? 
Аз лично не бих минал втори път от там, защото е въпрос на време да се стигне до инцидент на въпросното място."

Наш репортер се свърза с кмета на район "Централен". Георги Стаменов заяви, че ще изпрати екип за оглед на място.
"Навсякъде, където има сигнали за рушащи се сгради, отреагираме, самосезираме се, изискваме от собствениците да обезопасят учстъка", коментира още той.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Арх. Прокопиев: Пловдив задължително трябва да реализира няколко ...
Важна промяна в Пловдив: Затварят ключов участък в район "Южен"
Нощни дезинфекции в Пловдив: ОП "Дезинфекционна станция" стартира...
След шут в движение 17-годишният нападател от Гребната база се сд...
Елитна пловдивска гимназия изгради уникален STEM център
Областна администрация Пловдив пести 80% от разходите за ток


Виж още: