Съседка на мъртвите Нина и Антон: Не си подхождаха - хубаво момиче и много странен тип!

39328
5

"Антон и Нина не си подхождаха нито по характер, нито по външност. Много пъти сме се чудили с комшийки от блока как това хубаво момиче ходи с този тип", заяви пред репортер на Plovdiv24.bg съседка на двамата пловдивчани, които бяха открити застреляни в Пампорово.

"Не съм ги виждала или чувала да се карат, но другите баби от блока разправяха, че двамата не се разбират много. За последно видях Антон преди няколко дни, когато тичаше пред блока с кучето си. Беше странен човек, почти не съм го виждала да разменя някоя дума със съседите. Често отсъстваше, нямаше го по 3-4 дни, даже не знам с какво се е занимавал", каза още възрастната жена.

"Апартаментът им е на 5-ия етаж. Той е на родителите на Нина, като в него живееше и брат й Георги. Нина има една дъщеря, която е на около 19 години. Жалко за детето. Каква е била тази любов, не знам", завърши разказа си живущата в блока на улица "Вук Караджич" в район "Северен" жена.

Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
БСП Пловдив за презастрояването: Празните апартаменти показват, ч...
Отвориха голямата детска площадка в Цар Симеоновата градина след ...
Новият директор на УМБАЛ "Пловдив": Ще помоля за търпение, надява...
Освободиха ръководството на УМБАЛ "Пловдив"
Ексклузивно: Венелин Найденов е новият директор на НАП Пловдив
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив


Виж още: