Съседи с интересни изказвания за пожара до Гарата в Пловдив
Свърталище на бездомници е било жилището, което пламна днес по обяд в района на Централна гара, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Негов собственик е бивш преподавател от Пловдивския университет. Сестра му разказа, че той е с диагноза шизофрения.
"Изключително интелигентен човек, но не с цялото си съзнание", коментира съсед, който сподели, че собственикът Милко е приютявал бездомници и по всяка вероятност огънят е пламнал от ръчно свита цигара. В жилището е нямало хора по време на инцидента.