Съсед на избитото семейство: В шок съм! Бяха за пример!

21426
23

Съсед на избитото семейство, за което по-рано ви съобщихме, заяви пред репортер на Plovdiv24.bg, че фамилията е била за пример и че той лично е абсолютно шокиран от случилото се. 
В момента на мястото на трагедията има засилено полицейско присъствие, както и линейка. Бащата е военен от авиобаза "Граф Игнатиево".
Георги и Николина Тепавичарови са имената на родителите на децата, като според очевидци младата жена е работила в магазин за кухненски принадлежности под блока.
Назначена е експертиза на обтривките от ръцете. Тя ще покаже дали някой от намерените вътре хора е стрелял. Назначена е и балистична експертиза на оръжието. Засега се знае, че е пистолет. Най-вероятно в дома не е влизал друг човек.
Тази експертиза има за цел да докаже дали е стреляно с въпросното оръжие. Съдебномедицинската експертиза пък ще посочи евентуалния час на смъртта на мъжа, жената и двете им деца. Телата са намерени днес. По всички има огнестрелни рани.

Виж коментарите (23)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).