Съдът потвърди задържането под стража за хисарския бандит

1787

Пловдивският апелативен съд потвърди мярката за неотклонение "задържане под стража", взета от Пловдивския окръжен съд по отношение на Румен Чернаев. Срещу него е повдигнато обвинение за това, че на 21 април в гр. Хисар е направил опит умишлено да умъртви 47-годишната Стоянка К.

Апелативният съд прецени, че са налице основанията, за да бъде взета най-тежката мярка за неотклонение. На първо място от събраните по делото доказателства е налице обосновано предположение, че обвиняемият е извършил деянието. Той са обвинен в тежко умишлено престъпление, за което се предвижда наказание лишаване от свобода от 10 до 20 години. Съдът прецени, че ако бъде взета по-лека мярка за неотклонение има реална опасност той да извърши престъпление. Същият е осъждан за измама. Определението е окончателно и не подлежи на обжалване.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
В неделя пловдивчани ще се насладят на много слънце и летни темпе...
Розово наметало покри паметника на "Альоша" за преминаването на G...
Велошествие в Пловдив тръгва по стъпките на легендарното Джиро
Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив
Почти всички градски автобуси в Пловдив са с променени маршрути д...
Десетки затворени улици и булеварди в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).