Стабилизиран е американецът, тежко ранен при взрива на полигона в Анево

2904
1

Стабилизиран е американецът, който беше тежко ранен при взрива на полигона в Анево. Това съобщиха от пресцентъра на Университетска болница в Пловдив.
Резултатите от направения му днес скенер са добри и той вече диша самостоятелно. Засега в болницата в Пловдив не е постъпило официално искане от Американското посолство той да бъде преместен в американска болница. 
Лекарите са на мнение, че това е осъществимо в състоянието, в което вече се намира там. 25-годишният българин - преводач,днес е бил преместен от Интензивното отделение в Съдова хирургия за наблюдение. Канадецът остава в Ортопедията, а другият българин - във Втора хирургия.



Източник: радио "Фокус"
Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: