Спипаха пловдивчанин, откраднал автомобила на бургазлийка

2133

Служители от Пето Районно управление - Бургас, със съдействието на служители от Базовата научно-техническа лаборатория, установили и задържали криминално проявения Ю.Д., 54-годишен от Пловдив, който на 02/03.08.т.г. отнел противозаконно "Тойота Ярис", с бургаска регистрация, собственост на 60-годишна бургазлийка. Впоследствие противозаконно отнетия автомобил е открит на паркинга пред бл. 79 в ж.к. "Лазур". Ю.Д. направил пълни самопризнания. Работата по цялостното документиране на престъпната му дейност продължава от служители на Пето Районно управление - Бургас.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: