Спипаха две проститутки и обявен за издирване в частен дом - бардак

3496
1

Две проституиращи жени бяха заловени вчера в публичен дом в Пловдив. Около 22 часа служители на Шесто РУ извършили проверка в апартамента на Д.В. /63 г./ на бул. "Източен". Установено било, че мъжът системно е предоставял помещение в жилището си за секс услуги на различни лица.

В дома вчера са били заловени 18-годишната К.К. от село Черни връх, 24-годишната М.К. от Пловдив и М.С. /28 г./ от Бургас. Бургазлията, който е известен на полицията и осъждан, се укривал в апартамента. В началото на декември миналата година той бил обявен за общодържавно издирване, тъй като трябвало да бъде приведен в затвора за излежаване на присъда.

Двете жени и двамата мъже са задържани в ареста за 24 часа. По случая е започнато досъдебно производство.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдив и Окаяма - 9000 километра приятелство, събрани в един въл...
Бивш пловдивски управленец: Това на Централна гара не е автогара
Област Пловдив е номер едно в България по завършени жилищни обект...
Предлагат спиркови навеси в Пловдив като спешно решение срещу тра...
Футболни фенове са били отведени в сградата на Пето РУ в Пловдив
Милионна инвестиция разширява завод край Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).