Сигнал срещу Надя Танева, че помага на бивш затворник

4413
3

В комисията по корупция към Министерството на труда и социалната политика има подаден сигнал срещу шефката на "Социално подпомагане"-Пловдив Надя Танева. Тя е обвинена, че помага бившият затворник Ангел Митков да се социализира в обществото. 
Припомняме, че след 22 години в затвора Ангел Митков потърси помощ чрез нашата телевизия за покрив над главата и работа. Първа на неволите на Ангел се отзова шефката на Социално подпомагане Надя Танева. Повече от месец тя прави всичко по силите си, за да го настани в общински приют, тъй като бившият затворник не иска да хваща пътя на престъпността. 
Днес обаче се оказа, че няма ненаказано добро. Самият той е щастлив, че от втори април започва курсове за строителен работник , организирани от Бюрото по труда. Ангел Митков е категоричен, че въпреки трудностите след излизането му от затвора, няма да хване отново пътя на престъпника.

Шефката на "Социално подпомагане" в Пловдив Надя Танева призна, че има подаден сигнал в министерството срещу нея.



Източник: ПОТВ
Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Млада шофьорка е блъснала мъж на пешеходна пътека в Пловдив
Неуспял кандидат-кмет на Пловдив, получила едва 307 гласа, вече е...
Кметът се ядоса: Можехме да спрем автобусите до табелите на Пловд...
Гори жилищна кооперация в Пловдив
Водач блъсна човек на пешеходна пътека в Пловдив
Непълнолетно момиче припадна в претъпкана маршрутка в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).