Шофьорка навлезе в насрещното, шестима в болницата

5198
1

Шестима души пострадаха при катастрофа срещу "Овощарски институт" на ул. "Остромила" в Пловдив. Около 17.30 часа вчера лек автомобил "Тойота", управляван от 33-годишната М.В. от Пловдив навлязъл в лентата за насрещно движение и блъснал лек автомобил "Мерцедес" с водач Г.П. /36 г./ от Мало Конаре.

Шофьорката на "Тойота"-та е с контузии на главата, гръдния кош и корема, а водачът на втората кола е фрактура на носа. Пострадали са и пътници в "Мерцедес"-а. С фрактура на дясната ръка е А.А. /26 г./, Д.М. /29 г./ е с охлузни рани, А.Ж. /45 г./ е с фрактура на предмишница, а Б.М. /32 г./ е настанен в болница с фрактура на носа и раменна кост.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: