Шофьор се вряза с автомобила си в крайпътно дърво в "Тракия"

3491
4

Шофьор е с наранявания след като се вряза с автомобила си в крайпътно дърво на улица в жк "Тракия" в Пловдив. Инцидентът е станал вчера около 19,30 часа с лек автомобил "Форд", управляван от Л.В. /28 г./. Пловдивчанинът е настанен в болница без опасност за живота, назначена му е кръвна проба. По първоначални данни причините за катастрофата са движение с несъобразена скорост и загуба на контрол. 
По същите причини днес около 1 часа на кръстовище между бул. "Освобождение" и ул. "Д-р Георги Странски" в областния град лек автомобил "Мерцедес" излязъл извън пътното платно и последователно се блъснал в бордюр и ограда на магазин.
Медицинска помощ е била оказана на 39-годишна пътничка в колата, която след преглед е изписана за домашно лечение. Водачът Г.Д. /32 г./ от Пловдив е изпробван за алкохол, резултатът е отрицателен.

Виж коментарите (4)
Още новини от Новини от Пловдив:
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...
Скандал в село до Пловдив завърши със смърт


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).