Шофьор: Нещо страшно е, ако не се налага, не го правете
Читател на Plovdiv24.bg направи доста интересен и показателен коментар по повод статията ни "Стотици нарушения в Пловдив и региона само за три дни".
Публикуваме го без редакторска намеса:
"Днес пътувах от Карлово до Пловдив и обратно. На видеорегистратора си “хванах" поне над 40 нарушения, в рамките на едно пътуване. На пътя Пловдив - Карлово ме спасява единствено скоростта от 80-90 км/ч, с която шофирах.
Ако карах с повече, нямаше да пиша тези слова… масово се изпреварва без видимост от къса дистанция, вътре в града масово се правят опасни маневри. Нещо страшно е, ако не се налага да пътувате, не го правете!"