Сармите ли са любимата храна на пловдивчани?

6334
3

Ден преди Бъдни вечер репортер на Plovdiv24.bg попита пловдивчани дали са готови с коледните подаръци, какъв бюджет са определили и коя е любимата им гозба от празничната трапеца.

Голяма част от анкетираните са закупили подаръци за близките си, но има и типични "айляци", които тепърва търсят перфектния дар. 

Интересно бе мнението на млада дама според, която Коледа е всеки ден и всеки ден ние трябва да си подаряваме нещо.

Оказва се, че пловдивчани не са стиснати хора. Повечето от попитаните споделиха, че нямат конкретен бюджет, а други са отделили между 150 и 300 лева за празничните изненади. 

Няма да изненадаме никого, като кажем, че любимата гозба на гражданите са сармите. Няколко анкетирани се престрашиха да споделят, че боб в гърне, тиква и баница са предпочитаните от тях специалитети.

Пловдивчани бяха единодушни и в пожеланията си. Според жителите на града е изгубена добрината у хората, която трябва да бъде върната. 

Цялата анкета можете да видите във видеото.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Костадин Димитров: Продължава отстраняването на щетите след бурят...
Сблъсък между кола и автобус в широко кръгово в Пловдив
Шофьор блокира влак на гара в Пловдив с "майсторско" паркиране
Кметът на Пловдив свика спешен оперативен щаб
Магазини в пловдивски мол под вода след бурята
Днес ще бъде намалено водоподаването в част от Пловдив


Виж още: