Само в Plovdiv24.bg: Жителка на "Арман махала" с култово интервю!

26410
15

Жителка на пловдивската "Арман махала" застана пред камерата на Plovdiv24.bg, за да сподели своята гледна точка във връзка с бутането на незаконните робски постройки в района:
"Защо ни бутате къщите, къде ще вървим сега, на гроба ли ни пращате? Защо гласувахме, на пътя ли да живеем? Вижте как се раждат, младите правят деца. Ние например имаме 5 деца и 12 внучета. Досега живеехме тук, а това, което става сега, не е правилно. Кажете ми сега вие къде ще живеем? Ами хората правят деца, нормално е, младежи са все пак".



Виж коментарите (15)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).