Разбиха колата на чаровна пловдивска журналистка! Тя: Скапаняк!

24255
12

Колата на пловдивската писателка и журналистка Калина Паскалева е била разбита тази нощ от неизвестни вандали. Ето какво написа тя в социалната мрежа: "Аз наистина не мога да повярвам какви хора има!!! Тази сутрин шофьорът ми отива при колата, за да дойде да ме вземе и какво да види - тя е разбита. Задното ми стъкло е счупено с щанга и е на сол. Блъскано е със страшна злоба! Откраднато ми е зимното яке, и една книга - новата ми “Секретно". 

Нали на всички е ясно, че колата ми не е разбита заради кражба или опит за кражба! На кой му накривих шапката толкова много? Смешни сте! И жалки! Добре, че не сте ми направили нещо със спирачките, че да умра в пътен инцидент! Не е реално в какъв свят живеем! Аз си я взех преди два месеца и си я изплащам сама, за да ми я натроши някой скапаняк!"

Калина Паскалева е родена на 8 ноември 1986 година. Завършва Английската гимназия в Пловдив и учи журналистика в София. Работи като телевизионен репортер и редактор в риалити формати. Занимавала се е с разследваща журналистика. Автор е на редица публикации в ежедневници и лайфстайл издания. През 2014 г. е участник в риалити формата "Биг Брадър ол старс“.

Виж коментарите (12)
Още новини от Новини от Пловдив:
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...
Скандал в село до Пловдив завърши със смърт


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).