Район "Централен" приема на обучение пловдивски ученици

3023
1

От днес до 16.12.2011 година район "Централен" приема производствена практика на четири групи ученици от Професионалната гимназия по архитектура, строителство и геодезия "Архитект Камен Петков". Учениците са от специалност "Строителство и архитектура" с професия "строителен техник" и ще бъдат реално обучавани в 4 отдела на администрацията - "Капитално строителство", "Строителен контрол", "Проектна експертиза" и "Кадастър и регулация". Специалистите ще оказват пълно съдействие при обучението на учениците, както и ще им възлагат теоретични и практически задачи за изпълнение, съобщиха от районната администрация.
Кметът на район "Централен" г-жа Райна Петрова заяви, че след завършване на практиката и след края на учебната година ще бъде предложена работа на най-добре представилия се ученик.
"Районът ни е отворен към всички видове обучения, които имат връзка с работата на администрацията, готови сме да правим практически обучения, да бъдем полезни на средното образование и да работим съвместно", обясни кметът г-жа Райна Петрова.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин, останал без дом след пожар, има нужда от помощта на...
Разбит участък на АМ "Тракия" до Пловдив пука гуми и плаши шофьор...
Пловдивският апелативен съд пусна под гаранция от по 50 000 евро ...
Читател до Plovdiv24.bg: Опасен светофар в "Тракия" не работи от ...
100 евро от София и 15 евро от "Тримонциум" ще струва трансферът ...
Община Пловдив пуска обществена поръчка за обзавеждане на детска ...


Виж още: