Пускат обяви за “Градски транспорт” в чужбина

1549
2

Предложението за обявяване на търг под условие за продажба на 67% от акциите на “Градски транспорт” ще бъде внесено на сесията утре от ОДС в извънреден порядък, съобщи съветникът Константин Георгиев.

Началната тръжна цена е 2.630 милиона лева като 20% от сумата трябва да бъде платена като депозит, а останалата част- до края на годината.

През първата година новият собственик трябва да закупи 30 автобуса и 36 тролейбуса.

Съветниците от БСП смятат, че условията за продажба могат да бъдат подобрени, а обява за търга да бъде разпространена по света чрез търговските аташета към българските посолства в света. Информацията е на Дарик радио.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивски депутат за Иво Христов: Комунистът си остава чугунена ...
Сигнал: Моля запознайте народа с новата "техника" за чистене на у...
Хулиганска вълна край "Белите брези" в Пловдив повдигна въпроса з...
Хиляди подкараха колела в Пловдив, кметът връчи голямата награда ...
Най-мащабното велошествие в Пловдив се завръща на 16 май
Френска журналистка за Пловдив: Това не е само туристическа дести...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).