Пускат 3D филм на Природонаучния музей до десетина дни
Природонаучният музей получи първият си истински 3D филм, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
15 000 лева вече са платени за него, похвали се кметът Иван Тотев. В момента се напасва превода и до около 10 дни пловдивчани ще могат да се потопят в магията на технологиите.
От музея вече обявиха,че първият 3D филм ще е "Морски чудовища" на National Geographic.
"Той е с много визуални ефекти и смятам, че ще постигнем огромен успех", коментира преди време Тодоров и разкри, че планът е да бъдат закупени още два филма, но на космическа тематика.
Иван Тотев