Продължава съдебният спор за размера на такса смет
Второ заседание на Административния съд по делото за обжалване решението на Общинския съвет за размера на таксата битови отпадъци, ще се състои днес. Жалбата е инициирана от общинския съветник Любозар Фратев и до момента е подкрепена от 55 юридически и граждански лица. Тя е отворена и към нея могат да добавят подписите си всички граждани, които се чувстват засегнати от начина, по който е определена такса смет.