Приятелка на самоубилото се в Пловдив момче: Обичам те

32804
4

Приятелка на момчето, което вчера сложи край на живота си край жп гара "Тракия", написа във Фейсбук прочувствени думи към него часове след смъртта му: Защоо??? Гоше защо ме изостави ,защо постъпи така със всички нас .... познавам те от както се помня .. не беше като всички останали.. беше мой брат моето момче моето ВСИЧКО . Винаги си бил до мен.. Никога не си ме оставял.. Защо сега ме остави ??? Хиляди въпроси братле без отговор ... не трябваше така да става Дано да си на по-добро място.. Обичам те ОБИЧАМ ТЕ много МНОГО ТЕ Обичамм ..... ПОЧИВАЙ В МИР БРАТ МИ!

Виж коментарите (4)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: