Принудиха кмета на "Централен" да информира Plovdiv24.bg защо жена пострада заради окаян тротоар

10843
2

Омбудсманът на Пловдив е поел случая с пострадалата заради тротоарни неравности на бул. "Христо Ботев" жена, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Борислав Стаматов вече е изискал проверка от компетентните в администрацията на район "Централен" и Пловдивския общински инспекторат, настоял е и за предприемане на коригиращи действия. Стаматов е изискал от кмета на района Георги Стаменов да провери случая и да информира институциите и Plovdiv24.bg.

Изисканата проверка е съгласно Правилника за организация и дейностите на Обществения посредник на Община Пловдив.

Припомняме, че за случая в редакцията на Plovdiv24.bg разказа пловдивчанин, станал свидетел на инцидента от 29 юни, а именно - на бул. "Христо Ботев" между номерата 9 и 13 заради неравности на тротоара е паднала жена, която била в кръв и със счупен нос вследствие на инцидента (припомнете си ТУК).

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).