Премахват паркинга под Дома на техниката
Премахват паркинга под Дома на техниката, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Новината обяви Иван Тотев днес. Там ще се създадат пешеходни пространства, като според кмета под Дома на техниката в момента е безобразен паркинг. Всички коли ще бъдат премахнати, поясни той. Планът е зоната, обхващаща ул. "Филип Македонски", Цар Симеоновата градина и ул. "Гладстон" да стане пешеходна. За естетически вид пък ще се търси начин контейнерите да бъдат вкарани под земята.