Предстоящ ремонт затваря за 12 месеца ключов участък около УМБАЛ "Св. Георги"

9031

Временна организация на движението за достъп до Център за психично здраве (ЦПЗ), кислородната станция и паркинг пред отдел "Снабдяване“.

Във връзка с предстоящото изпълнение на строително-ремонтни дейности по обект "Текущ ремонт, реконструкция, разширение и прекарване на подземна инфраструктура на съществуващи вътрешноболнични пътища в УПИ LIX-510.1051, здравеопазване, по плана на кв. "Христо Смирненски“, гр. Пловдив“, считано от 20.07.2025 г., се затваря пътният участък от бившия мебелен магазин "Дизма“ в посока Център за психично здраве (ЦПЗ), кислородната станция и паркинга пред отдел "Снабдяване“ на УМБАЛ“ Свети Георги“.

Затварянето ще бъде със срок от една година. Затвореният участък е обозначен с червена линия в приложената схема.

Всички служители следва да се съобразят с временната организация на движение и при необходимост да използват алтернативните зони за паркиране.

Достъпът на външни моторни превозни средства, извършващи доставки на кислород, медикаменти, медицински консумативи и други материали, ще се осъществява:

- През централния вход на платения паркинг за посетители, разположен от североизточната страна на болничния комплекс (вход от кръстовището ул. "Царевец“ и бул. "Свобода“);

- Движение северно от сграда "Хирургически корпус“ по маршрута, отбелязан със синя стрелка в приложената схема.

Служителите на УМБАЛ "Свети Георги“ ЕАД, на които е осигурен предварителен достъп, следва също да използват североизточния вход на платения паркинг (вход от ул. "Царевец“ и бул. "Свобода“).

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин, останал без дом след пожар, има нужда от помощта на...
Разбит участък на АМ "Тракия" до Пловдив пука гуми и плаши шофьор...
Пловдивският апелативен съд пусна под гаранция от по 50 000 евро ...
Читател до Plovdiv24.bg: Опасен светофар в "Тракия" не работи от ...
100 евро от София и 15 евро от "Тримонциум" ще струва трансферът ...
Община Пловдив пуска обществена поръчка за обзавеждане на детска ...


Виж още: