Пожарната за тежкия среднощен инцидент до ВСИ: Изгасихме пожара за 3-4 минути, но мерцедесът не става за нищо!

13835
1

Лек автомобил се е запалил след катастрофа на бул. "Санкт Петербург" 21 в Пловдив. Това съобщи за Plovdiv24.bg инспектор Цвятко Дешев, говорител на Областно управление "Пожарна безопасност и защита на населението" в Пловдив. Сигналът за възникналото пътнотранспортно произшествие и запалила се в резултат на сблъсъка кола е подаден в 23,52 часа снощи.
На мястото на инцидента се е отзовал един противопожарен екип, който е погасил пламъците за около 3-4 минути. Лекият автомобил "Мерцедес" е унищожен напълно в резултат на катастрофата и възникналия пожар. Няма сериозно пострадали. Това уточниха от пожарната.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: