Повдигнаха зебра в невралгична точка на "Южен"
Готова е повдигната пешеходна пътека при кръстовището на ул. "Славееви гори" с бул. "Стефан Стамболов", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Към момента нямаме одобрени проекти за други повдигнати пътеки. За съжаление вече нямаме и средства, за да финансираме нови проекти", сподели кметът на "Южен" Борислав Инчев.
Припомняме, че администрацията му планираше повдигнати пешеходни пътеки на още няколко места в района - като например на ул. "Димитър Талев" и "Борис Шивачев", както и от западната страна на парк Белите брези.
Борислав Инчев