Полицията спипа дрогиран на мотопед и пиян с автомобил в Пловдив

4567

Неправоспособен и дрогиран водач на моторно превозно средство са заловили вчера служители на Първо РУ в Пловдив. Около 20 часа, на ул. "Славееви гори", те спрели мотопед без регистрационни табели, управляван от 22-годишен младеж от града. Тестът с апарат за употреба на наркотици показал, че той е под въздействието на кокаин. С полицейска заповед извършителят е задържан за едно денонощие. Образувано е бързо производство. 
Няколко часа по-рано същите действия са предприети в Шесто РУ спрямо 32-годишен жител на село Златосел. На бул. "Марица-юг" той бил засечен от пътни полицаи, седнал зад волана на лек автомобил "Опел" след употреба на алкохол 1,35 промила.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: