Полицията показа огромното количество злато, открито в "Столипиново"

19312
22

Около 4 килограма немаркирани златни накити са били иззети от търговски обект в "Столипиново", съобщиха от ОД МВР Пловдив. Това е станало при съвместна специализирана операция от служители на сектор "Икономическа полиция" и Териториална дирекция на НАП. 
При проверка в златарския магазин на 32-годишен търговец на ул. "Правда" инспекторите открили и иззели около 4 килограма златни бижута, внесени от Турция, без да бъдат маркирани с български държавен печат. 
Случаят е докладван в Районна прокуратура - Пловдив. Мъжът е привлечен като обвиняем за незаконната дейност, взета му е мярка "парична гаранция".

Виж коментарите (22)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: