Полиция влезе в "Арман махала" и "Столипиново"

15012
1

Осем души са били заловени с контрабандни цигари и тютюн в рамките на специализирана операция в Пловдив, съобщиха от пресцентъра на ОД МВР. Акцията е осъществена от служители на Трето и Шесто районни управления на територията на кварталите "Арман махала“ и "Столипиново“ вчера.

Общо са проверени три леки автомобила, два адреса и трима души, засечени на улицата. Иззети са близо 20 килограма нарязана тютюнева листна маса и 4800 къса папироси без български бандерол. Образувани са бързо производство и седем предварителни проверки за престъпление по чл. 234, ал.1 от НК.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).