Полиция и пожарна пред Общината, мъж заплаши да се самозапали

8579
19

Неизвестен мъж е влязъл тази сутрин след 9 часа в сградата на Община Пловдив и е заплашил, че ще се самозапали в Центъра на Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Служители от администрацията веднага са сигнализирали в полицията и пожарната. 
Това съобщи служител на охраната на институцията пред журналисти. Според него човекът не е споделил какъв проблем го е подтикнал към това действие и добави, че не е носил нищо у себе си. Канещият се да се запали зрелищно е заявил, че ще се върне и ще извърши акта между 11 и 11:30 часа.

В момента пред общината има представители на пловдивската полиция и пожарна. Органите на реда проверяват записите от камерите, за да установят самоличността на човека, който след това е напуснал района.
На място са и шефът на охранителна полиция комисар Тодор Гребенаров, както и началника на психолабораторията към Областната дирекция на полицията Ангел Ангелов.

Виж коментарите (19)
Още новини от Новини от Пловдив:
БСП Пловдив за презастрояването: Празните апартаменти показват, ч...
Отвориха голямата детска площадка в Цар Симеоновата градина след ...
Новият директор на УМБАЛ "Пловдив": Ще помоля за търпение, надява...
Освободиха ръководството на УМБАЛ "Пловдив"
Ексклузивно: Венелин Найденов е новият директор на НАП Пловдив
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив


Виж още: