Полицаи от Пловдив завършиха курс за оказване на първа помощ

3340

Общо 36 служители от звената на охранителна и пътна полиция в Пловдив получиха удостоверения за завършен курс за оказване на първа долекарска и неотложна помощ на пострадали при катастрофи, бедствия и аварии. Обучението бе организирано в периода 17-20 юли в изпълнение на съвместна програма за сътрудничество между Областната дирекция на МВР и Областния съвет на Българския червен кръст. В рамките на утвърдените партньорски взаимоотношения се очаква от БЧК да бъдат предоставени комплекти за оказване на първа помощ за част от полицейските служебни автомобили.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: