Подписват договора за изграждане на Областен информационен център

3682
5

На 12 юли, вторник, в 10.30 ч. в Гранитната зала на Министерския съвет ще бъде подписан официално договора за изграждане на Областен информационен център за европейски проекти по ОП "Техническа помощ". По тази програма ще бъдат изградени в страната общо 27 информационни центрове. Общата стойност на пловдивския проект е 500 000 лева. Той ще е регионален и ще обслужва всички общини от Пловдивска област.

Информационният център ще се намира на площад "Централен" 1 /в сградата на бившия Партиен дом/, на 1-я етаж. В него четирима експерти ще дават информация за възможностите за кандидатстване с европроекти на граждани и представители на бизнеса. Ще бъдат предоставяни информационни материали, ще има на разположение компютри, от които желаещите ще могат да черпят нужната им информация.

Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
Ексхибиционист изплаши жена в автобус в Пловдив
Камера засне безумие в кръгово кръстовище
Братът на пловдивски общински съветник ще строи жилища върху парк...
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).